>


Kilka słów o mnie


Moim podstawowym celem jest wsparcie przedsiębiorstw, instytucji oraz osób indywidualnych w efektywnym rozwoju umiejętności, które są niezbędne do skutecznego funkcjonowania na określonym stanowisku lub w określonej sferze życia osobistego.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stanowiskach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta oraz procesami zarządzania w firmie.
Pasjonuję się funkcjonowaniem ludzkiego umysłu, dlatego stale rozwijam i doskonalę własne umiejętności.
Lubię podróżować i podziwiać piękno natury. W wolnych chwilach jeżdżę rowerem a zimą na nartach


Zobacz więcej


Nazywam się

Anna Poduch

Jestem coachem, mentorem i trenerem rozwoju osobistego

Wspieram firmy i instytucje w rozwoju kluczowych umiejętności sprzedażowych, obsługi klienta, współpracy w zespole a także rozwoju umiejętności liderów i managerów. Pomagam również osobom indywidualnym w ich rozwoju osobistym.
Pomagam rozwijać m.in. umiejętności skutecznej komunikacji wewnętrznej oraz komunikacji z klientem a także efektywnej współpracy w zespole. Motywuję do działania, pomagam pokonywać ograniczenia i blokujące przekonania oraz wpływam na budowanie efektywnych zespołów. Prowadzę szkolenia, warsztaty, superwizje, doradztwo dla biznesu oraz różnych grup społecznych.
Klienci pracując ze mną potrafią poradzić sobie w trudnych sytuacjach zawodowych i życiowych, potrafią skutecznie rozmawiać z klientami i współpracownikami oraz są zmotywowani i potrafią podejmować ważne decyzje zgodne z ich wartościami.
Na sali szkoleniowej wykorzystuję niekonwencjonalne metody szkoleniowe oraz korzystam z narzędzi coachingowych, by jak najlepiej przekazać wiedzę i rozwijać oraz trenować nowe umiejętności.

Uczestnicy moich szkoleń odkrywają swoje zasoby a także pokonują własne słabości


Stwarzam przyjazną atmosferę do pracy nad sobą a także motywuję do działania. W trakcie sesji coachingowych podążam z klientem w kierunku osiągania jego celów, motywuję i wspieram w jego wyborach.

Przeszłam swój własny rozwój osobisty i wierzę że nie ma rzeczy niemożliwych


Interesuje mnie człowiek i procesy w nim zachodzące dlatego osoby, które uczestniczą w moich szkoleniach mają okazję zobaczyć istotne rzeczy z nieco innego punktu widzenia. Uważam, że kluczem do sukcesu jest sam człowiek, wystarczy uwierzyć w siebie, swoje możliwości, odnaleźć swoje "JA". Poza tym interesuję się psychosomatyką i wpływem emocji na funkcjonowanie człowieka.

Jestem absolwentką Politechniki Białostockiej Wydziału Zarządzania, kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem


W 2011 roku ukończyłam Roczną Szkołę Trenerów Metrum w Katowicach, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, połączoną z pięciodniowym treningiem interpersonalnym. W 2018 roku zdobyłam uprawnienia pedagogiczne na Uniwersytecie w Białymstoku, a w czerwcu 2019 roku otrzymałam świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Politechniki Białostockiej na kierunku „Coaching w biznesie”.