SuperwizjeZobacz więcej

Dzielę się doświadczeniem i doradzam w rozwiązaniach, dopasowanych do profilu działalności i możliwości klienta.
Współpraca w formie superwizji pomaga dostrzec problemy i trudności w organizacji w różnych obszarach jej funkcjonowania. Przykładem tutaj może być komunikacja. Dzięki takiej formie wsparcia, osoby poddane superwizji przyjrzą się swojej pracy z innego punktu widzenia. W swoich naturalnych warunkach mają możliwość przyjrzenia się swojej pracy i poznać swoje mocne i słabe strony w kontakcie ze współpracownikami lub klientami. Na bieżąco wdrażają skuteczne metody komunikacji.
Efektem takiej współpracy jest skuteczna komunikacja z klientami, co przekłada się na lepsze wyniki finansowe firmy, profesjonalną obsługę klienta, oraz wydajną współpracę w zespole. Dzięki takiej pomocy zwiększa się świadomość celów indywidualnych pracowników oraz wspólnych celów organizacji.

Superwizji można poddawać różne obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa, które chcemy usprawnić. Można pracować grupowo lub indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu, wówczas pomogę dobrać odpowiednią formę wsparcia, po to żeby Twoje przedsiębiorstwo lub instytucja funkcjonowała skutecznie, była konkurencyjna na rynku i zdobywała więcej klientów.