Coaching


Jest jednym z narzędzi rozwoju osobistego, który umożliwia dotarcie do osobistych motywacji, pozwala uruchomić indywidualną drogę rozwoju a także dotrzeć do własnych zasobów.


Zobacz więcej

Poprzez coaching możesz uświadomić sobie ograniczające Cię przekonania, które blokują skuteczne działania osiągnięcia sukcesu

Dzięki sesjom coachingowym możesz wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i wiarę we własne możliwości, odkryć swój potencjał oraz zmotywować się do działania, którego dotychczas nie była/e-ś w stanie podjąć.

Po sesjach coachingowych, Twoje patrzenie na problemy czy trudności będzie inne. W Twoim życiu mogą nastąpić zmiany, które dotychczas były trudne do wprowadzenia. Twoje życie może być inne, może być lepsze.

Jeżeli jesteś gotowy na zmianę i chcesz przyjrzeć się sobie, zapraszam na sesje coachingowe.

Sesja coachingowa indywidualna trwa 60 minut. W całości poświęcona jest Tobie i jest prowadzona w bezpiecznych dla Ciebie warunkach z zachowaniem dyskrecji oraz poufności.

Proponuję 10 spotkań, by w pełni móc przyjrzeć się sobie i osiągnąć założone cele.

Jak działamy?
Najpierw ustalamy cel, co chcesz osiągnąć, do czego dążysz, co chcesz zmienić w swoim życiu, w jakim punkcie swojego życia chcesz się znaleźć.
W kolejnym kroku przyglądamy się Twojej obecnej sytuacji z różnych punktów widzenia. Dzięki temu możesz zobaczyć to, czego do tej pory nie widziałeś. Przejrzymy Twoje zasoby i mocne strony oraz poznamy przekonania jakie Cię powstrzymują i jak sobie z nimi poradzić. W kolejnym etapie przeanalizujemy różne możliwości i opcje działania. Przyjrzymy się, co możesz w danej sytuacji zrobić i jakie korzyści może przynieść dane rozwiązanie.
Następnie stworzymy plan i podzielimy go na kilka kroków z dokładnym terminem realizacji. Podczas całego procesu będę Cię wspierać i motywować, a Ty zaczniesz działać.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i spróbować tej formy współpracy, zapraszam na bezpłatną sesję próbną.

Skontaktuj się ze mną, dobierzemy odpowiednią i wygodną formę współpracy stacjonarną lub online.